مسابقات فوتسال جام رمضان در دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار گردید
5/30/2023 1:29:54 PM 631

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، اولین دوره از مسابقات فوتبال چمن مصنوعی جام رمضان تیم‌های دانشکده‌های دامپزشکی، مهندسی فناوری های نوین، زیست فناوری و گیاهان دارویی و همچنین تیم اعضا محترم هیات علمی و یاوران علمی دانشگاه به رقابت پرداختند.

همچنین بازی رده بندی و فینال این مسابقات، دکتر اکبر حاجی زاده مقدم رییس دانشگاه، دکتر مجتبی رنجبر معاون آموزشی و پژوهشی، دکتر سعید سیفی معاون دانشجویی و جمعی از کارشناسان، کارکنان اداره تربیت بدنی و حوزه امور دانشجویی حضور داشتند.

در حاشیه برگزای مسابقات نیمه نهایی و فینال اولین دوره از مسابقات جام رمضان دانشگاه، معاونت دانشجویی دانشگاه دکتر سیفی بیان داشت: این مسابقات به مدت یک ماه از ساعت 20 تا 23 در چمن مصنوعی پردیس دانشگاه برگزار گردید.

دکتر سعید سیفی در گفت‌و‌گو با روابط عمومی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل، گفت: در این جام 28 مسابقه با حضور 8 تیم برگزار گردید که در پایان به تیم‌های برنده جوایزی اهدا خواهد شد.

وی افزود: امیدواریم در سال 1402 در حوزه اداره تربیت بدنی دانشگاه به اهداف مدنظر در این سال دست یابیم تا بتوانیم شور و نشاط را در بین دانشجویان عزیز دوچندان نماییم.

در پایان مسابقات به سه تیم اول این مسابقات مدال و کاپ قهرمانی و جوایزی اهدا گردید و همپنین از تیم بسکتبال سه نفره دانشگاه که در جشنواره ورزش های همگانی استانی دانشجویان موفق کسب مقام سوم شدند، تجلیل به عمل آمد.

 

روابط عمومی دانشگاه 

0 نظر
ثبت نظر